Kierownik stołu, najlepszy tancerz

Kreatywność par młodych zawsze się opłaca. Goście na weselu są pozytywnie zaskoczeni pomysłami, które ubarwią wesele, i powodują, że wszyscy będą się bawić wyśmienicie.

sponsor imprezy

Do napisania artykułu skłoniła mnie pomysłowość jednej z par, u której prowadziłem wesele – Magdaleny i Roberta. Otóż wymyślili oni, że już na początku przyjęcia, podczas obiadu rozdadzą gadżety, które określały role wybranych osób. Pięć pań (ciocie, przyjaciółki, kuzynki) otrzymało szarfy z napisem „kierownik stołu” oraz gwizdki. Miały pilnować, by niczego nie zabrakło i rozbawiać gości, których otrzymały „pod opiekę”. Jeszcze przed rozpoczęciem części tanecznej kilku panów zostało obdarowanych przez parę młodą kapeluszami, i zostali przedstawieni gościom jako najlepsi tancerze. Z jednej strony może się to wydawać śmiałym posunięciem – obarczenie kogoś taką odpowiedzialnością, mimo że zabawa jeszcze się nie rozpoczęła. Z drugiej – to bardzo obliguje panów, by dobrze i sumiennie wypełnili swoje zadanie – zatańczyć przynajmniej jeden raz z każdą przedstawicielką płci pięknej.

Pomysłów na tego typu docenienie gości, przy jednoczesnym zachęceniu do rozbawiania może być wiele. W sklepach typu „party” są do kupienia kamizelki z napisem „kierownik imprezy”. Można obdarować taką kamizelką np. świadków, rodziców (podczas podziękowań), chrzestnych lub kogoś innego ze zdolnościami przywódczymi, organizacyjnymi, albo po prostu kogoś bardzo rozrywkowego. Takie szarfy, kamizelki, naszyjniki hawajskie lub inne drobne rzeczy, mogą być również formą docenienia w konkursach czy przy okazji różnego rodzaju zabaw. Służą potem do zabawy przez całą noc.

Zachęcam pary młode do uruchomienia swojej wyobraźni i obdarowywania gości, symbolicznymi, acz ważnymi gadżetami. One same w sobie nie są najważniejsze. O wiele istotniejsze są zadania, które powierzamy naszej rodzinie, przyjaciołom czy znajomym. Na tak ważnym wydarzeniu, jakim jest przyjęcie weselne, na pewno każdy z „wyznaczonych” przejmie się swoją rolą i postara się ją wypełnić jak najlepiej. A wtedy udana na zabawa na weselu gwarantowana!

Reklamy

About fantomasz

Z pasji do zabawiania

Posted on 25/05/2016, in Wesela and tagged , . Bookmark the permalink. Dodaj komentarz.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

%d blogerów lubi to: